KONST / Litografier / Färglitografi 12422183
nr 1242 2183
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga, "Söndagspromenad på Strandvägen", signerad. Motivet: 43x60
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:01:40
1.000 kr
1.200 kr
18 mar
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann